Ecoste | Ota yhteyttä
ecoste, talo, omakotitalo, valmistalo, rakentaminen, rakennus, yritys, rakennusyritys
18918
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-18918,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Ota yhteyttä

palvelemme sinua mielellämme

OSOITE

Tapsitie 6 Oulu, Puutarhakatu 5 Tornio, Martinkyläntie 67 Vantaa

PUHELIN

040 595 7314

FACEBOOK

#ecostekoti

E-MAIL

ecoste@ecoste.fi

team_image
Uudenmaan alue-edustaja

Matti Antila

matti.antila@ecoste.fi
044 321 6800

team_image
Pohjois-Pohjanmaan ja uudenmaan alue-edustaja

Markus Mäkelä

markus.makela@ecoste.fi
040 077 8073

team_image
Pirkanmaan ja satakunnan alue-edustaja

Hannu Leivo

hannu.leivo@ecoste.fi
050 566 7909

team_image
Varsinais-Suomen alue-edustaja

Vesa Karlstedt

vesa.karlstedt@ecoste.fi
040 768 5441

team_image
toimitusjohtaja, eMba

Helena Vaara

helena.vaara@ecoste.fi
040 595 7314

Suunnittelu Mikko Huhta 050 3054412
Työpäällikkö Jarmo Virtanen 050 3483339 (etelä)
Työpäällikkö Seppo Seikkula 040 5037138 (pohjoinen)

team_image
järjestelmäkehittäjä

Juhani Vaara

juhani.vaara@ecoste.fi
040 357 1369

team_image
tekninen johtaja, RI

Seppo Seikkula

seppo.seikkula@ecoste.fi
040 503 7138

team_image
myyntijohtaja, RI

Vesa Karlstedt

vesa.karlstedt@ecoste.fi
040 768 5441

Ota yhteyttä

Heräsikö kysymyksiä?